GITARA | ŚPIEWNIK W .DOC | LINKI MUZYCZNE |
Bóg, wiara, religia, księża i tematy pokrewne. Parę rzeczy, które powinien wiedzieć wierzący, niewierzący i tacy pośredni.

GITAROWY ŚPIEWNIK POLSKI

CO TO JEST

Gotowy śpiewnik w PDF-ie
Widziałem, że zestawy z mojego śpiewnika były żywcem skopiowane na inne witryny. Również dochodziły do mnie informacje, że drukowały go różne osoby pod swoimi nazwiskami. Ba... jest nawet drukowany śpiewnik, łudząco zbliżony do mojego zbioru (niestety nikt się mnie o zdanie nie pytał). Jednak tylko Generalny Śpiewnik Polski z serwera Arachbox.com jest oryginalny i za darmo :)

WERSJE

Gitarowy_Spiewnik_Polski_99.pdf - na tej stronie istniały różne formy śpiewnika, jednak z uwagi na najbardziej praktyczny pozostał PDF. Układ pionowy, 62 stron, 719kB

AKTUALIZACJE

Śpiewnik z 1999r. ostatnie poprawki: 2006-09-23

SKARGI WNIOSKI ZAŻALENIA

Infa, wnioski i zażalenia najwygodniej przesyłać przez formularz.

Dziękuję.


MINI ŚPIEWNIK

Pełna wersja śpiewnika w Wordzie nie zawsze jest najporęczniejsza. Dlatego przygotowałem tą mini wersję. Zawiera ona tytuły najlepszych (dla mnie) utworów oraz chwytów do nich. Nie zawiera słów (dlatego ma takie a nie inne rozmiary). Mini śpiewnik to dwie przygotowane do wydruku kartki A4, które należy pokroić zgodnie z zaznaczeniem. W efekcie powstaje spis piosenek wraz z chwytami zajmujący 10 karteczek formatu dowodu osobistego. Można ją pobrać tutaj (269kB).

ŚPIEWNIK KATOLICKI

Zapraszam również do odwiedzenia nowości - śpiewnika katolickiego - poświęconego szczególnie Odnowie w Duchu Świętym. Stronka założona jest w 2011-07-26. Na razie jest tam zaledwie kilka piosenek, ale mam nadzieję, że lista będzie się rozbudowywać.
Idea taka sama jak Gitarowego Śpiewnika Polskiego: a) każda pieśń musi mieć chwyty. b) muszę ją znać :)
Śpiewnik można znaleźć na: wiara.arachbox.com

ps. przy okazji można tam również poczytać coś pozamuzycznego... :)

Wojciech "Wodzu" AndersGITARA | ŚPIEWNIK W .DOC | LINKI MUZYCZNE |